#Seyahat #Teknoloji

Ekonomik Şarj’ın Ürün ve Hizmetlerine Genel Bakış

Elektrikli Araclar Sarj Istasyonlari Teknolojisi 2 1160x700 1

Ekonomik Şarj firması elektrikli araç şarj istasyonu satışı gerçekleştiren bir firmadır. Elektrikli araç şarj üniteleri Türkiye genelinde en geç bir hafta süre içerisinde teslimatı yapılmaktadır. Ekonomik Şarj firmasının vermiş olduğu hizmetler dâhilinde elektrikli şarj istasyonları kredi kartına 9 taksit veya peşin ödemelerde %5 indirimli olarak satılmaktadır.

Ekonomik Şarj firması Bursa elektrikli araç şarj satışında müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Müşterilerin memnun kalmadığı ürünlere yönelik değişimler ve para iadeleri iade politikası kapsamında uygulanmaktadır.

Yenilenebilir enerji günümüzde fosil yakıtlara yönelik artan çevre kirliliği ve maliyetler anlamında önemli bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Elektrikli araçların günümüzde sayılarının gitgide artması sebebiyle elektrikli araç şarj istasyonu duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır.

Elektrikli araç şarj istasyonları maliyetlerini kurulduğu alan,  şarj hızı,  şarj kapasitesi ve kullanılacak teknolojinin özellikleri gibi unsurlar belirlemektedir. Ekonomik Şarj firması duvar tipi ve dikili tip olmak üzere 2 model üzerinden elektrikli şarj istasyonları satışını gerçekleştirmektedir.

Satışı yapılan iki model özelinde de LCD monitör ekranlar elektrikli araç kullanıcılarına hızlı ve pratik kullanım imkânı sunmaktadır.

Elektrikli şarj istasyonu elektrik akım gücü olarak genellikle 7 ila 22 kilovat aralığında kullanım sağlamaktadır. Elektrikli araç şarj istasyonları tek faz üzerinden 16 amper 3 faz üzerinden ise 32 amper güç seviyesine kadar farklı güçlerde şarj edebilme özelliğine sahiptir.

Elektrikli araç şarj istasyonlarında kart okuyucular, dokunmatik ekranla,  haberleşme kartları ve yazılım sistemleriyle genel bir teknolojik bağlantı kurulmaktadır.  Elektrikli araç şarj istasyonlarının yazılım teknolojisi ile bağlı olduğu bilgisayarlar elektrikli araçların hangi süre aralığında şarj edildiğini ve şarj süresinde ne kadar elektrik kullanımı yapıldığına yönelik tespitlerde bulunmaktadır.

IEC 62196 standardına göre Mod 3 ve Tip 2 şarj priz sistemine sahip olan elektrikli araç şarj istasyonları aynı anda birden fazla aracın aynı şarj istasyonundan şarj olabilme imkânına sahip olmasını sağlamaktadır.

Fosil yakıt akaryakıt istasyonlarına oranla maliyet anlamında uzun vadede çok daha karlı bir yatırım olarak ortaya çıkan elektrikli araç şarj istasyonları elektrikli araçların yaygınlaşması ve yatırım yapan firmaların çoğalması sebebiyle yatırım maliyetleri gün geçtikçe azalmaktadır.

Ekonomik Şarj firmasının satışını yaptığı akıllı tip elektrikli araç Şarj istasyonları hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler https://www.ekonomiksarj.com/ internet adresini tıklayarak Ekonomik Şarj firmasının web sitesini ziyaret edebilirler.

Ekonomik Şarj firmasının web sitesi iletişim bölümünde yer alan gerekli bilgilerin doldurulması ile ziyaretçiler akıllarına takılan her türlü soruyu sorabilirler.  Ekonomik Şarj firması iletişim ekibi sorulan sorulara yönelik en kısa sürede cevaplar vermektedir.

Sizler de akıllı tip elektrikli araç Şarj istasyonları sistemlerine yönelik hizmetler almak isterseniz Ekonomik Şarj firması ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yorum bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir